Search

16 Temmuz 2012 Pazartesi

2012 Yaz Renkleri Cıvıl Cıvıl...♥


Yaz renklerine uygunsuz giyinince artık heryerde,herkesten farklı görünmeye başladık. Farklı tanımı kimi zaman iyidir, ama yazlar için bu kural asla geçerli olmaz. Bu renkler size, kendinizi iyi hissettirecek cıvıl cıvıl, canlı renkler. Elbette ten rengi uyumuna dikkat edersek herzaman muhteşem görünebiliriz. Mesela benim bronza kaçan bir ten rengim olduğu için yeşil bana hiç yakışmaz. Bebek mavisi dediğimiz açık mavi kumral insanlara gidebilir. Açık tenli veya kumral insanlara. Ama tabii ki bir esmer de tutturursa, ben bu rengi giyeceğim, diye bizim elimizden bir şey gelmez :) Yine de yalnızca bizden size bir tavsiye, açık tenli bayanlara açık mavi tonları,kırmızı,yeşil ve pembeyi öneririm.
Kumral tenine sahip bayanlara, açık mavi,pembe renklerini önerebilirim. Krem rengide emin olun çok güzel duracaktır :)
Azınlığı bitirdik, gelelim çoğunluğa, esmer bayanlar! Bu yaz size, kırmızı,beyaz,pembe ve lacivert gibi renkler çok yakışacak. :) Siyah giyerek içinize kapamayın, bu güzel yaz renkleri ile harika görüneceksiniz..:)

Yorumlarıızı bekliyorum :)

DanaG.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

Bob Dylan Nobel ve Peace songs şarkıları hakkında | Yorumcu: Avril Lavigne || Günce 170

Ek: Bob Dylan Nobel Edebiyat ödülünü almaya gitmeyeceğini açıkladı. Bu Jean Paul Sarte'den beri bir ilk Ünlü rock müzik sanatçısı bes...

SİTE HARİTASI

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Copyright

Copyright
Yazarlarımızın her hakkı saklıdır

Yazarlarımızın her hakkı saklıdır

Creative Commons Lisansı
Bayanbilen.. ♥ by BayanBilen.com is licensed under a Creative Commons Attribution-Gayriticari-NoDerivs 3.0 Unported License.
Linkteki çalışma baz alınarak yapılmıştır http://www.bayanbilen.com.
Bu lisansın kapsamı dışındaki izinler http://bayanbilen.com/ adresinde mevcut olabilir.