Search

16 Temmuz 2012 Pazartesi

Bu yazın moda desenleri.. ♥


Modada geriye dönüşün en büyük örneklerinden biri polka-dot. Geçen seneye kadar kıyafet desenlerinde tercih edilmeyen polka-dot, 1990'lardaki ihtişamını geri kazandı. Bu yazın vazgeçilmez desenlerinden biri olan polka-dot geniş paçalı tulumlarla ve ya tül gömleklerle sıkça kullanılmakta. Polka-dot vitrin camlarında, sokaklarda ve her yerde. Polka-dot akımına ünlüler de katıldı, örneğin Taylor Swift resimdeki kıyafetiyle gittiği konserde göz kamaştırdı. Aslında polka-dot, Türkiye'de genellikle puantiye olarak bilinir. Her nedense puantiye ismi bana daha hoş gelmekte. Her neyse biz ister polka-dot diyelim ister puantiye o her haliyle gösterişli ve şık. 
Bu yazın en moda deseni polka-dot olmakla beraber çizgili kıyafetlerin de hakkını yememek lazım. Özellikle lacivert ve kırmızı tonlarında enine çizgiler geçen sene olduğu kadar bu sene de oldukça moda. 
Her şeye rağmen polka-dot bu yaz çizgili desenlerin tahtını sarsacağa benziyor.


-Bayanbilen-

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

Bob Dylan Nobel ve Peace songs şarkıları hakkında | Yorumcu: Avril Lavigne || Günce 170

Ek: Bob Dylan Nobel Edebiyat ödülünü almaya gitmeyeceğini açıkladı. Bu Jean Paul Sarte'den beri bir ilk Ünlü rock müzik sanatçısı bes...

SİTE HARİTASI

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Copyright

Copyright
Yazarlarımızın her hakkı saklıdır

Yazarlarımızın her hakkı saklıdır

Creative Commons Lisansı
Bayanbilen.. ♥ by BayanBilen.com is licensed under a Creative Commons Attribution-Gayriticari-NoDerivs 3.0 Unported License.
Linkteki çalışma baz alınarak yapılmıştır http://www.bayanbilen.com.
Bu lisansın kapsamı dışındaki izinler http://bayanbilen.com/ adresinde mevcut olabilir.