Search

24 Temmuz 2012 Salı

Çilekli Ojeler.. ♥

Siz de böyle çilek görünümlü sevimli mi sevimli ojeleriniz olsun ister misiniz? O zaman yapmanız gereken şey pek de zor değil. Öncelikle tırnaklarınızı yeşile boyamalısınız. Ardından bantı tırtıklı kesen bant kesme araçlarından, tırtıklı bantlar keserek tırnağınızın ucuna yapıştırın. Eğer ki evinizde bu bant kesme araçlarından yoksa bantın ucunu makas ile tırtıklı bir şekilde kesebilirsiniz. Tırnağınızın ucuna bant yapıştırdıktan sonra ise bantın üstünde kalan kısmı kırmızıyla boyayın. Ojeniz kuruduktan sonra bantı dikkatlice çıkarın. Çileğiniz büyük ölçüde tamamlandı bile. Şimdi sıra geldi beyaz benekler yapmaya. Beyaz benekler için bir kürdanı beyaz ojeye daldırın ve kürdan ile tırnaklarınıza resimdeki gibi benekler koyun. Beneklerin çıkmaması için üstüne bir de cila çekmenizi öneririm. Tabi ki isteğinize kalmış. İsterseniz cila çekmeyebilirsiniz.
Kabul etmek gerek ki çok sevimliler. :]
Yapılışında biraz sıkıntı yaşaya bilisiniz, fakat yapabileceğinize inanıyorum. 
Yorumlarınızı benimle paylaşın.
Sevgilerle..


-Bayanbilen-

2 yorum:

  1. Canım bence baz olarak kırmızının alınması işleri kolaylaştıracak. Yeşil nail art (ince uçlu) oje ile yapılacak ufak dokunuş ve beyaz benekler , böyle eminim daha kolay olacak çünkü tınak dipleri kırmızı ..

    YanıtlaSil
  2. Evet o şekilde de yapılabilir tabi ki. Fakat ben evinde yapabilecekleri daha acemi olanlar için bu şekilde yapabileceklerini düşündüm. :]

    YanıtlaSil

Öne Çıkan Yayın

Bob Dylan Nobel ve Peace songs şarkıları hakkında | Yorumcu: Avril Lavigne || Günce 170

Ek: Bob Dylan Nobel Edebiyat ödülünü almaya gitmeyeceğini açıkladı. Bu Jean Paul Sarte'den beri bir ilk Ünlü rock müzik sanatçısı bes...

SİTE HARİTASI

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Copyright

Copyright
Yazarlarımızın her hakkı saklıdır

Yazarlarımızın her hakkı saklıdır

Creative Commons Lisansı
Bayanbilen.. ♥ by BayanBilen.com is licensed under a Creative Commons Attribution-Gayriticari-NoDerivs 3.0 Unported License.
Linkteki çalışma baz alınarak yapılmıştır http://www.bayanbilen.com.
Bu lisansın kapsamı dışındaki izinler http://bayanbilen.com/ adresinde mevcut olabilir.