Search

25 Temmuz 2012 Çarşamba

Günce..♥ 5

Bugün de 5. güncemizi yazacağım. Bu günceyi yazarken yanımda kuzenim de var, sizler ona AntoninoM. diyeceksiniz. Öncelikle belirtmek isterim ki kuzenleriniz hayatınızda en çok değer verdiğiniz insanlardan biri şahsen bu benim için böyle. Tahminimce sizin için de öyledir. Şu an kuzenimle birlikte yazı yazmanın mutluluğu içerisinde yazdıklarımı aktarıyorum sizlere. Unutmayın ki bir arkadaşlarınızı sevebilirsiniz, kuzenlerinizi de öyle ama her ne olursa olsun bir kuzen bir arkadaştan daha yakındır sizlere. Her şeyden önemlisi bir kan bağı var aranızda ve bu kan bağı sizin hayat boyu birlikte olmanızı sağlayacak. İleride iş ve evlilik gibi sorunlarınız olacak ve arkadaşlarınızla görüşemeyeceksiniz, belli bir süre sonra da kopacaksınız. Fakat kuzen öyle değil, her ne olursa olsun akrabalık bağlarınız sebebiyle onlardan ayrılmayacaksınız. Sanırım bu neden tek başına bile kuzenlerinizi arkadaşlarınızın önüne koymanız için yeterli. Arkadaşlarınız önemsiz demiyorum tabiki ama kuzenleriniz daha bir önemli diyorum. Bir arkadaşınız ile aranız bozulduğunda sizi birbirinize bağlayacak pek etken yokken, kuzeniniz ile aranız bozulduğunda sizi birbirine bağlayabilecek bir çok etmen vardır. Örneğin siz akrabasınız ve birbirinizi görmek zorundasınız. 
Her neyse sanırım çok uzattım ve birazcık da abarttım. :]
Her şeye rağmen siz yapacağınızı bilirsiniz. :]
Sevgilerle.. 


-Bayanbilen- 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

Bob Dylan Nobel ve Peace songs şarkıları hakkında | Yorumcu: Avril Lavigne || Günce 170

Ek: Bob Dylan Nobel Edebiyat ödülünü almaya gitmeyeceğini açıkladı. Bu Jean Paul Sarte'den beri bir ilk Ünlü rock müzik sanatçısı bes...

SİTE HARİTASI

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Copyright

Copyright
Yazarlarımızın her hakkı saklıdır

Yazarlarımızın her hakkı saklıdır

Creative Commons Lisansı
Bayanbilen.. ♥ by BayanBilen.com is licensed under a Creative Commons Attribution-Gayriticari-NoDerivs 3.0 Unported License.
Linkteki çalışma baz alınarak yapılmıştır http://www.bayanbilen.com.
Bu lisansın kapsamı dışındaki izinler http://bayanbilen.com/ adresinde mevcut olabilir.