Search

26 Temmuz 2012 Perşembe

Günce.. ♥ 6

Şimdi de sıra 6. güncemizde. Fakat 6. günceye nasıl bu kadar çabuk gelebildiğimize inanabilmiş değilim. İnşallah bu 106. ve ya 1006. güncemiz dediğim günler de gelir. ♥
Bugünde biraz sayfayla ilgili konuşmak istiyorum. Aslında bundan iki ay önce falan "Günün birinde bir blog açar mısın?" diye falan sorsalar cevabım "Tabi ki hayır." olurdu. Fakat bugün bir blog açtım ve buradayım. Aslında bugünlere gelmemdeki en büyük etmen bana "Blog açar mısın?" diye sormak yerine "Sen blog açamazsın, açsan bile o iş yürümez." denmesiydi. Sanırım biraz hırslı ve çabuk gaza gelen biriyim. Fakat bilinir ki başarısızlık kimsenin hoşuna gitmez. Evet şimdi bir blog açtım ve buradayım. Fakat bu işin yürüyüp yürümediği konusunda da pek bir fikrim olduğu söylenemez. Sanırım işin yürüyüp yürümediğini görmeyi zamana bırakıyorum. Kim bilir bundan üç ay sonra sitenin hiç gelişmediğini görüp siteyi bırakabilirim ya da sitede gelişmeler olduğunu görerek daha istekle çalışabilirim. Ne olup biteceğini öğrenmenin tek yolu zamanı akışına bırakmak. 
Sanırım bu sitenin geleceği hakkındaki olacakları sizler belirleyeceksiniz. Onun içindir ki bir sitede yazanlar değil, o siteyi okuyanlardır önemli olan. Sonuç olarak sizler yoksanız ben de yokum. 
Eğer oralarda bir yerlerde varsanız sanırım yorumlarınız da büyük moral kaynağı olacak bizlere. 
Bunun için de yorumlarınızı bekliyoruz. 
Eğer ki yorum yazarsanız, ben buradayım ve en kısa zamanda sizlere cevap vermeye çalışacağım. Diğer yazar arkadaşlarımın da en kısa zamanda cevap vereceğine eminim. 
Sevgilerle başka bir güncede daha buluşmak üzere..


-Bayanbilen-

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

Bob Dylan Nobel ve Peace songs şarkıları hakkında | Yorumcu: Avril Lavigne || Günce 170

Ek: Bob Dylan Nobel Edebiyat ödülünü almaya gitmeyeceğini açıkladı. Bu Jean Paul Sarte'den beri bir ilk Ünlü rock müzik sanatçısı bes...

SİTE HARİTASI

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Copyright

Copyright
Yazarlarımızın her hakkı saklıdır

Yazarlarımızın her hakkı saklıdır

Creative Commons Lisansı
Bayanbilen.. ♥ by BayanBilen.com is licensed under a Creative Commons Attribution-Gayriticari-NoDerivs 3.0 Unported License.
Linkteki çalışma baz alınarak yapılmıştır http://www.bayanbilen.com.
Bu lisansın kapsamı dışındaki izinler http://bayanbilen.com/ adresinde mevcut olabilir.