Search

14 Temmuz 2012 Cumartesi

Katy Perry Makyajı.. ♥


Öncelikle Katy Perry'nin makyajını beğenmeyen yoktur herhalde. Kıyafetle makyaj arasındaki uyumu en iyi sağlayanlardan biri Katy Perry. Hatta ve hatta benim için en iyisi. 
Doğrusu Katy Perry farklı tarzının yanı sıra makyajı ile de göz kamaştıran birisi. Örneğin bu fotoğrafını inceleyelim. Yine Katy Perry'nin vazgeçilmezi siyah eyeliner  -Ki kabul edilmeli ki eyeliner ona çok yakışıyor- ve gümüş tonlarında bir göz kalemi ile koyu renkli dudakları belirginleştiren ruj. Aynı zamanda ten rengine yakın renkte kahverengi tonlarında bir allık. 
Sanırım bu şapka ve o inci küpeler ile yapılabilinecek en iyi makyaj. Daha önce de dediğim gibi sadece kıyafetleriyle değil, o makyajıyla da göz kamaştırabilen birisi. Bunun yanı sıra ne zaman abartılı, ne zaman sade makyaj yapması gerektiğini gerçekten çok iyi biliyor. Sanırım ondan öğrenmemiz gereken çok şey var. 

Evet evet Katy Perry en iyilerden biri.. 


-Bayanbilen- 
1 yorum:

Öne Çıkan Yayın

Bob Dylan Nobel ve Peace songs şarkıları hakkında | Yorumcu: Avril Lavigne || Günce 170

Ek: Bob Dylan Nobel Edebiyat ödülünü almaya gitmeyeceğini açıkladı. Bu Jean Paul Sarte'den beri bir ilk Ünlü rock müzik sanatçısı bes...

SİTE HARİTASI

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Copyright

Copyright
Yazarlarımızın her hakkı saklıdır

Yazarlarımızın her hakkı saklıdır

Creative Commons Lisansı
Bayanbilen.. ♥ by BayanBilen.com is licensed under a Creative Commons Attribution-Gayriticari-NoDerivs 3.0 Unported License.
Linkteki çalışma baz alınarak yapılmıştır http://www.bayanbilen.com.
Bu lisansın kapsamı dışındaki izinler http://bayanbilen.com/ adresinde mevcut olabilir.