Search

21 Temmuz 2012 Cumartesi

Kombin.. ♥

Öncelikte gerçekten çok hoş bir tasarım, özellikle bu yazın moda desenlerinden olan polka-dot etek gerçekten çok sevimli duruyor. Sanırım şu değişken hava şartları için gayet uygun bir kombin, malumunuz ne zaman yağmur yağıp ne zaman güneş açacağı hiç belli olmuyor. Dönelim kombine; krem tonlarında uzun ve ince palto, siyah ve beyaz tonlarında polka-dot desenli etek ve bol kesim siyah bluz. Bluz ve etek birbiri ile çok uyumlu bir ikili olmuş fakat palto konusunda kararsızım. Paltonun krem tonlarında olma fikri gerçekten güzel fakat paltonun modeliyle, polka-dot desenli etek o kadar da hoş durmamış. Kolye de düşünceli ve hoş olmuş. Fakat ben botları pek beğenmedim, daha kısa sezonluk botlardan olabilirdi. 
Şimdi gelelim biz nasıl böyle bir kombin yaratabiliriz? Bu dönemlerde indirim reyonlarında yerini alan polka-dot etekleri her türlü AVM'den bulabiliriz. Üstüne giyilecek olan bluzu ise çeşitli giyim mağazalarından 20-35 tl arası bir fiyata bulabiliriz. Palto ise evinizde olabilecek sıradan bir palto, ki biz olmadığını varsayalım sadece sezonun kıyafetlerini satmayan geniş bir giyim mağazasından rahatlıkla 70 tl civarına temin edebilirsiniz. Botlar ise sizin zevkinize kalmış, fakat yine de fikrimi belirtecek olursam ben bu kombin ile daha kısa botlardan yanayım.

Faydalı olabilmek isterim..
 ♥ 
Sorularınız ve eleştirileriniz için yorum bırakarak bana ulaşabilirsiniz. Elimden geldiğince en kısa sürede cevap vermeye çalışırım.Sevgilerle.. 
♥ 

-Bayanbilen-

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

Bob Dylan Nobel ve Peace songs şarkıları hakkında | Yorumcu: Avril Lavigne || Günce 170

Ek: Bob Dylan Nobel Edebiyat ödülünü almaya gitmeyeceğini açıkladı. Bu Jean Paul Sarte'den beri bir ilk Ünlü rock müzik sanatçısı bes...

SİTE HARİTASI

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Copyright

Copyright
Yazarlarımızın her hakkı saklıdır

Yazarlarımızın her hakkı saklıdır

Creative Commons Lisansı
Bayanbilen.. ♥ by BayanBilen.com is licensed under a Creative Commons Attribution-Gayriticari-NoDerivs 3.0 Unported License.
Linkteki çalışma baz alınarak yapılmıştır http://www.bayanbilen.com.
Bu lisansın kapsamı dışındaki izinler http://bayanbilen.com/ adresinde mevcut olabilir.