Search

12 Temmuz 2012 Perşembe

Moda deyince...

Biraz konuşmak gerekirse..
Moda odur budur şöyle olmalısınız böyle olmalısınız falan demeyeceğim. Modanın tanımı herkes için farklıdır çünkü, ve insan sadece olmak istediği gibi olmalıdır. Sadece birine benzemek adına ve ya onun gibi olmak adına yapılmamalı hiçbir şey. Unutmayın birini deli gibi kıskansanız bile ona benzemek adına attığınız her adım başkasına yine onu anımsatacaktır. Gerçi kimseyi kıskanmanıza falan da gerek yok. 
Siz sizsiniz, elbette ki değişebilirsiniz fakat bir başkası olamazsınız. Moda mı? Moda ne olmasını istiyorsanız o. "Modaya uygun giyinmeliyim." gibi cümleleri de atın kafanızdan. Siz modaya uymak zorunda değilsiniz, aksine moda size uymalı.
"Bunu giysem falanca böyle der, filanca böyle." Falan da demeyin artık. Sonuçta onu ne falanca giyecek ne filanca! Giymek istediğinizin giymelisiniz yalnızca...
Ayrıca Açık saçık giyinen herkes de güzel olmuyor, onun için ne kapalı giyinen kendini çirkin sanmalı, ne de açık giyen güzel. Zaten herkesin güzellik anlayışı farklıyken böyle düşünmek de pek mantıklı gelmiyor insan kulağına.
Olumlu ya da olumsuz tüm yorumlara açık olmak gerek.


Yanlışım varsa söyleyebilirsiniz.. ♥

Umarım faydalı olmuştur..-Bayanbilen-

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

Bob Dylan Nobel ve Peace songs şarkıları hakkında | Yorumcu: Avril Lavigne || Günce 170

Ek: Bob Dylan Nobel Edebiyat ödülünü almaya gitmeyeceğini açıkladı. Bu Jean Paul Sarte'den beri bir ilk Ünlü rock müzik sanatçısı bes...

SİTE HARİTASI

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Copyright

Copyright
Yazarlarımızın her hakkı saklıdır

Yazarlarımızın her hakkı saklıdır

Creative Commons Lisansı
Bayanbilen.. ♥ by BayanBilen.com is licensed under a Creative Commons Attribution-Gayriticari-NoDerivs 3.0 Unported License.
Linkteki çalışma baz alınarak yapılmıştır http://www.bayanbilen.com.
Bu lisansın kapsamı dışındaki izinler http://bayanbilen.com/ adresinde mevcut olabilir.