Search

28 Temmuz 2012 Cumartesi

Saç modeli..♥

Öncelikle resimdeki saç çok sevimli ve güzel görünüyor. Zaten renkli saçlar da beyaz tenli insanlara gerçekten çok yakışıyor. Kendim de koyu tenli olmama rağmen, her nedense koyu tenli insanlara renkli saçı pek yakıştıramam. Resimdeki saçın renginin güzelliğini bir yana bırakalım, modeli de gerçekten çok hoş. Her şeyden önce çok doğal görünüyor. Resimdeki kızın makyajını da tam olarak göremesem de sade bir makyaj olduğu çok belli. Benim için sadelik de güzellikte önemlidir. Tamam saç gayet güzel de ben nasıl yaparım? Öncelikle bu saç modelini yapmanız pek de zor olmayacak. Eğer ki saçlarınız düz ise kalın uçlu maşayla saçlarınıza hafif dalgalar atın. Ama sadece saçlarınızın uçlarına. Daha sonra perçemleriniz var ise onları da bir maşa yardımı ile resimdeki gibi şekillendirin. Ardından ise saçınızın arka ve alt tarafından bir tutam ayırın. Ayırdığınız bu tutamı biraz gevşek bir şekilde örün. Ördüğünüz saçı taç şeklinde bükerek uygun gördüğünüz yerden küçük ama güçlü tokalar yardımıyla tutturun. İşte bu saçı bu kadar basit bir şekilde yaparak gündelik hayatta da kullanabilirsiniz. 
Umarım sizler de benim kadar beğenirsiniz.
Mutlu kalın!

-Bayanbilen-

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

Bob Dylan Nobel ve Peace songs şarkıları hakkında | Yorumcu: Avril Lavigne || Günce 170

Ek: Bob Dylan Nobel Edebiyat ödülünü almaya gitmeyeceğini açıkladı. Bu Jean Paul Sarte'den beri bir ilk Ünlü rock müzik sanatçısı bes...

SİTE HARİTASI

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Copyright

Copyright
Yazarlarımızın her hakkı saklıdır

Yazarlarımızın her hakkı saklıdır

Creative Commons Lisansı
Bayanbilen.. ♥ by BayanBilen.com is licensed under a Creative Commons Attribution-Gayriticari-NoDerivs 3.0 Unported License.
Linkteki çalışma baz alınarak yapılmıştır http://www.bayanbilen.com.
Bu lisansın kapsamı dışındaki izinler http://bayanbilen.com/ adresinde mevcut olabilir.