Search

15 Temmuz 2012 Pazar

Sokak Modası...♥


Sokak modasını takip etmeyen yoktur herhalde. Ben Jean tarzı giyimleri sevdiğim için bu güzel kombini sizinle paylaşmak istedim. Sizde bunun gibi bir kombin yaparak yazları şık geçirebilirsiniz. Öncelikle kot şort gerçekten yaz için idealdir. Annenizin seçtiği bol şortlar belki rahat etmenizi sağlayabilir ama arkadaşlarınızla bir kahve içmeye çıktığınızda böyle bir kombin ile göz kamaştırabilirsiniz. Tshirt güzel ve rahat bir durum sergilemiş. Sizde sevdiğiniz, ince, sizi boğmayacak güzel bir tshirt ile -elbette ki renk uyumuna dikkat!- böyle bir kombini yakalayabilirsiniz. Fakat üstündeki kot tarzı olan cekete gerek bulursanız giyebilirsiniz. Yine de bu sıcaklarda üstünüze birşey almanıza ihtiyaç görmüyorum. Yaz renklerine uygun bir veya iki tane bilezik takarakta şıklığınızı arttırabilirsiniz. Büyük çantaları belki taşımak istemeyebilir bazıları. Ama böyle bi uyum yakalamışken boyundan astığımız minik çantalarımızın bunu bozmasını istemeyiz. Bir değişiklik yapın ve büyük, şık ve güzel bir çanta ile deneyin. 
Ayakkabılara gelecek olursak, herkesin bana katılacağını düşünüyorum. Babetler kesinlikle yaz içindir. Gözlük takıp takmamak size kalmış, fakat bu kombinin hakkı kesinlikle bir topuz! Saçlarınızı bu sıcakta açık bırakmak istemezsiniz hele ki bu kıyafetlerle.  Güzel,minik,dağınık bir topuz ile kesinlikle kusursuz görüneceksiniz.. :)


Yorumlarınızı bekliyorum :) 


-DanaG.

1 yorum:

  1. gözlükle kötü duruyor bence. Ama onun disinda iii.:)

    YanıtlaSil

Öne Çıkan Yayın

Bob Dylan Nobel ve Peace songs şarkıları hakkında | Yorumcu: Avril Lavigne || Günce 170

Ek: Bob Dylan Nobel Edebiyat ödülünü almaya gitmeyeceğini açıkladı. Bu Jean Paul Sarte'den beri bir ilk Ünlü rock müzik sanatçısı bes...

SİTE HARİTASI

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Copyright

Copyright
Yazarlarımızın her hakkı saklıdır

Yazarlarımızın her hakkı saklıdır

Creative Commons Lisansı
Bayanbilen.. ♥ by BayanBilen.com is licensed under a Creative Commons Attribution-Gayriticari-NoDerivs 3.0 Unported License.
Linkteki çalışma baz alınarak yapılmıştır http://www.bayanbilen.com.
Bu lisansın kapsamı dışındaki izinler http://bayanbilen.com/ adresinde mevcut olabilir.