Search

19 Temmuz 2012 Perşembe

Turkuaz etek kombini..♥


Öncelikle belirtmek isterim turkuaz en sevdiğim renktir. Sanırım bunun için sizleri turkuaz etek, çanta, elbise vb. şeylerle turkuazdan bıktırıyorum. :]
Ama ne yapayım ben de böyleyim işte. Kimbilir içinizde de turkuaz hastası olanlar vardır. 
Herneyse biraz da kombin hakkında konuşalım, özellikle yaz ayları için ideal bir kombin. Hele gündüz ile gece sıcaklık farkının çok olduğu bir yerde yaşıyorsanız. Bu kombinde turkuaz ile siyahı kombinleme fikri gerçekyen güzel olmuş. Bunun yanı sıra kolaylıkla oluşturabileceğiniz bir kombin. Bu tür düz etekleri her türlü AVM'de özellikle de indirim reyonlarında bulabilirsiniz. Kızın içindeki beyaz bluz ise genelde herkesin evinde bulunan cinsten bir şey. Ceket bu şekilde olmayabilir zaten ben de ceketi çok beğenmedim. Mesela o yaka kısımları saten olmayabilirdi. Her neyse siz bu kombinle daha spor bir ceket kullanabilirsiniz yada ceket kullanmayabilirsiniz. 
Yalnız külotlu çorap tamamen mat olmalı burada kızın teni görünmüş pek hoş olmamış. Aynı zamanda bu topuklu ayakkabıları beğenmedim. Her ne kadar boyunu uzatmak için iyi bir fikir olsa da bu kombinle uyuşmamış, daha renkli bir şeyler olabilirdi.


Umarım faydalı olabilmişimdir..
Yorumlarınızı bekliyorum..


-Bayanbilen-Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

Bob Dylan Nobel ve Peace songs şarkıları hakkında | Yorumcu: Avril Lavigne || Günce 170

Ek: Bob Dylan Nobel Edebiyat ödülünü almaya gitmeyeceğini açıkladı. Bu Jean Paul Sarte'den beri bir ilk Ünlü rock müzik sanatçısı bes...

SİTE HARİTASI

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Copyright

Copyright
Yazarlarımızın her hakkı saklıdır

Yazarlarımızın her hakkı saklıdır

Creative Commons Lisansı
Bayanbilen.. ♥ by BayanBilen.com is licensed under a Creative Commons Attribution-Gayriticari-NoDerivs 3.0 Unported License.
Linkteki çalışma baz alınarak yapılmıştır http://www.bayanbilen.com.
Bu lisansın kapsamı dışındaki izinler http://bayanbilen.com/ adresinde mevcut olabilir.