Search

26 Temmuz 2012 Perşembe

Turta şeklinde küpe. ♥ :]

Bu sene takılarda en çok ilgi çeken tema hiç şüphesiz ki yemek teması. Nereye baksam yemek temalı yüzükler, küpeler ve kolyeler. İtiraf etmek de gerek ki güzellikleri bir yana gerçekten de iştah kabartıcı görünüyorlar. Sanırım karnı aç olan birine bu takıları satmak çok daha kolay olacaktır. Örneğin oruçlu birine. :]
Resimdeki küpeler hakkında da biraz konuşmak gerekirse gerçekten bıcır bıcır ve çok tatlılar. Peki ya bu küpeleri nasıl bir kombin ile kullanabilirim? Örneğin kot bir şort ve iri desenli bir bluz ile bu küpeleri kullanırsanız gerçekten güzel bir görüntü elde edebilirsiniz. 
Resimdeki küpeler bir yana bu küpelere benzeyen onlarca takı bulabilirsiniz. Bu takılar ile bütçenizi de zorlamadan spor ve şık bir görünüme sahip olabilirsiniz. 
♥ 
Umarım küpeleri sizler de beğenmişsinizdir. 
Yorumlarınızı bekliyorum..

♥ 

-Bayanbilen-

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

Bob Dylan Nobel ve Peace songs şarkıları hakkında | Yorumcu: Avril Lavigne || Günce 170

Ek: Bob Dylan Nobel Edebiyat ödülünü almaya gitmeyeceğini açıkladı. Bu Jean Paul Sarte'den beri bir ilk Ünlü rock müzik sanatçısı bes...

SİTE HARİTASI

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Copyright

Copyright
Yazarlarımızın her hakkı saklıdır

Yazarlarımızın her hakkı saklıdır

Creative Commons Lisansı
Bayanbilen.. ♥ by BayanBilen.com is licensed under a Creative Commons Attribution-Gayriticari-NoDerivs 3.0 Unported License.
Linkteki çalışma baz alınarak yapılmıştır http://www.bayanbilen.com.
Bu lisansın kapsamı dışındaki izinler http://bayanbilen.com/ adresinde mevcut olabilir.