Search

17 Ağustos 2012 Cuma

Çiçek Deseni.. :] ♥

Geçenlerde de 2012 yazının en popüler desenlerinden bahsetmiştim. Fakat o yazıda polka-dot üzerine konuşmuştuk. Şimdi ise çiçek desenleri hakkında konuşmak istiyorum. Tabi ki siz polka-dot desenlere buraya tıklayarak yeniden ulaşabilirsiniz.
Biz şimdi gelelim çiçek desenine, son zamanlarda en çok da taytlarda olmak üzere çoğu yerde bu çiçek desenine rastlayınca bu yazıyı yazma gereksinimi duydum. Sizlerin de benim gibi çoğu yerde bu desene rastladığınıza eminim, çünkü bayram alışverişi için gezindiğim şu günlerde her yerin puantiye ve çiçekler ile kaplı olduğunu gördüm. Yani bu yaz her yer cıvıl cıvıl, fakat gel gelelim buralarda yaz iki haftayı geçmedi. Bunun için bu cıvıl cıvıl desenleri sadece vitrinlerde görmekle yetiniyorum. Buralarda insanlar ağustosta bile hırka almadan çıkamıyor. Sanırım küresel ısınmanın mevsimlere etkisi ile ilgili biraz da. Her neyse ben konudan uzaklaşmamış iken çiçek desenlerine geri dönelim. Ben bu yaza kadar çiçek desenlerini hiç sevmeyen biriydim. Çiçek desenlerini kıyafetlerden daha çok sehpa örtülerine ve havlulara yakıştırır çiçekli kıyafetlere de burun kıvırırdım. Fakat bu yaz çiçek modelleri elbiseler ile o kadar güzel birleştirildi ki, çiçek desenli elbiselere hayran hayran bakar oldum. Resimdeki pembe tonlarının ağırlıkta olduğu cıvıl cıvıl elbise de, şu hayran hayran baktıklarımdan bir tanesi. 
Ünlüler de dahil olmak üzere büyük bir kesimin bu çiçek desenlerini tercih ettiğine bakarsak, bu sezon çiçek desenlerine hayran olan da tek ben değilim. Sizlerin de benim gibi bu desenlere hayran kalacağınızı düşünere bloga da eklemek istedim. Ben keyifle yazdım, umarım siz de eğlenerek okursunuz..
Kocaman sevgiler.. 


-Bayanbilen-

2 yorum:

Öne Çıkan Yayın

Bob Dylan Nobel ve Peace songs şarkıları hakkında | Yorumcu: Avril Lavigne || Günce 170

Ek: Bob Dylan Nobel Edebiyat ödülünü almaya gitmeyeceğini açıkladı. Bu Jean Paul Sarte'den beri bir ilk Ünlü rock müzik sanatçısı bes...

SİTE HARİTASI

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Copyright

Copyright
Yazarlarımızın her hakkı saklıdır

Yazarlarımızın her hakkı saklıdır

Creative Commons Lisansı
Bayanbilen.. ♥ by BayanBilen.com is licensed under a Creative Commons Attribution-Gayriticari-NoDerivs 3.0 Unported License.
Linkteki çalışma baz alınarak yapılmıştır http://www.bayanbilen.com.
Bu lisansın kapsamı dışındaki izinler http://bayanbilen.com/ adresinde mevcut olabilir.