Search

5 Ağustos 2012 Pazar

Günce.. ♥ 16

Hepinize merhaba,
Bugün öyle cıvıl cıvıl mutlu olduğumu falan söyleyemeyeceğim. Dün tesadüfen eski oturduğumuz evin oradan geçerken iki tane ambulans gördüm kapının önünde. O an bir şeyler olduğunu anladım. Ne olduğunu anlamak için kapının önüne doğru ilerledim. İçeriden sağlık ekipleri ağır ağır çıktılar. Ama o kadardı işte evin kapısı da açık. Ne içeri girip bakmaya gücüm yetti, ne de oradan çekip gitmeye. En sonunda bir sağlık görevlisine sorabildik ne olduğunu. Sağlık görevlisinin cevabı beni beynimden vurulmuşa döndürmek için yeterliydi " Ölmüş." dedi. Daha dün kapısının önünden geçerken balkondan gülümseyen o adam ölmüş. Şu an bile hatırladıkça kötü oluyorum. Küçükken kaçardım ondan çok sıkarak sevdiği için. Ama şimdi böyle olmamalıydı. Biliyorum hepimiz bir gün öleceğiz ama bu çok erkendi benim için. Geçenlerde hastalandığını söylemişti. İyileşirsin demiştik. İyileşirsin. O zaman bile verdiği cevap "Çok zor." du. Fakat içten içe iyileşeceğini düşünmüştüm, bu kadar ağır olduğunu düşünmemiştim hiç. Fakat böyle birden gidince buralardan neye döndüğümü şaşırdım. Bugün ise cenaze selası ile uyandım. Önce yakınlarının ismi okundu sonra da onun. Evet öyle sık sık görüşmezdik fakat ne bileyim severdim işte. Şu an bile öldüğüne inanamıyorum. Sanki kapısının önünden geçerken yine balkondan bize el sallayacakmış gibi.
Her neyse sizi de kendi derdimle sıktım. Ama ne bileyim birilerine anlatmasam bir yerlere yazmasam bu histen hiç kurtulamayacakmışım gibi. 
Sevgilerle..


-Bayanbilen-


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

Bob Dylan Nobel ve Peace songs şarkıları hakkında | Yorumcu: Avril Lavigne || Günce 170

Ek: Bob Dylan Nobel Edebiyat ödülünü almaya gitmeyeceğini açıkladı. Bu Jean Paul Sarte'den beri bir ilk Ünlü rock müzik sanatçısı bes...

SİTE HARİTASI

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Copyright

Copyright
Yazarlarımızın her hakkı saklıdır

Yazarlarımızın her hakkı saklıdır

Creative Commons Lisansı
Bayanbilen.. ♥ by BayanBilen.com is licensed under a Creative Commons Attribution-Gayriticari-NoDerivs 3.0 Unported License.
Linkteki çalışma baz alınarak yapılmıştır http://www.bayanbilen.com.
Bu lisansın kapsamı dışındaki izinler http://bayanbilen.com/ adresinde mevcut olabilir.