Search

6 Ağustos 2012 Pazartesi

Günce..♥ 17

Günlerden pazartesi ve ben 17. güncemizi yazıyorum. Bugün son bir kaç güne oranla mutlu olduğumu söyleyebilirim. Bu mutluluğumun sebebine gelecek olursak, çok eskilerden aslında. Yaklaşık 10 sene kadar öncelerden. O zaman tanışmıştım dünyalar tatlısı bu dostla. Evet o zamanlar küçüktüm, aklım ermezdi öyle her şeye. Fakat o zaman da kalbim vardı. O gün bugündür sevdiğim dostum oldu o da. Ve şimdi yaklaşık 1 yıl aradan sonra yüz yüze görüşeceğiz onunla. Aslında bunca zaman neden bu kadar ayrı kaldığımıza şaşırıyorum. Aramızda mesafeler de yoktu oysa. Her neyse şu an onu görecek olmak da güzel. Fakat biraz da endişe verici. Uzun zaman oldu görüşmeyeli ve ben onun değiştiğini bir kaç telefon görüşmesinden ve tabi ki sosyal ağlardan seze biliyorum. Umarım ki onun bu değişimi bizim bu güzel dostluğumuza zarar getirmez. Çünkü o benim Şebeki'm , Küçükmöö'm.. Eskilerden kalma bu sözleri hala kullanıyorum. Anlayabildiğim kadarıyla o da kızmıyor bana. Kim bilir belki de o da eskileri anımsıyordur benim gibi. 
Mutlaka sizlerin de çok sevdiğiniz çocukluk arkadaşlarınız vardır. Sakın ha onları ihmal etmeyin. Yoksa benim gibi acaba çok mu değişmiştir diyerek korkuyla gidersiniz buluşmalarınıza bile..
Her şeye rağmen ben onu ve onunla geçirdiğim o güzel yılları çok seviyorum. Umarım bundan sonra da bu kadar güzel yıllarımız olur ve bir daha hiç birbirimizi bu kadar ihmal etmeyiz.
Kocaman sevgilerimle...
Bugün için bana şans dileyin. :]


-Bayanbilen-

2 yorum:

  1. eski dostlar hep hatırladığımız gibi kalır aslında değişmezler bize karşı. iyi şanslar

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Senin dediğin gibi olmasını umuyorum. Şans için çok teşekkürler. :]

      Sil

Öne Çıkan Yayın

Bob Dylan Nobel ve Peace songs şarkıları hakkında | Yorumcu: Avril Lavigne || Günce 170

Ek: Bob Dylan Nobel Edebiyat ödülünü almaya gitmeyeceğini açıkladı. Bu Jean Paul Sarte'den beri bir ilk Ünlü rock müzik sanatçısı bes...

SİTE HARİTASI

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Copyright

Copyright
Yazarlarımızın her hakkı saklıdır

Yazarlarımızın her hakkı saklıdır

Creative Commons Lisansı
Bayanbilen.. ♥ by BayanBilen.com is licensed under a Creative Commons Attribution-Gayriticari-NoDerivs 3.0 Unported License.
Linkteki çalışma baz alınarak yapılmıştır http://www.bayanbilen.com.
Bu lisansın kapsamı dışındaki izinler http://bayanbilen.com/ adresinde mevcut olabilir.