Search

9 Ağustos 2012 Perşembe

Günce...♥ 20

Merhaba,
Evet bugün de sizlere 20. güncemizi yazıyorum. 5.günce, 10. günce derken 20. güncemize de geldik. Fakat gelgelim bugün kızgınım. Uzun zaman sonra bu kadar kızdığımı hissediyorum. Kızgınlığımın sebebi ise belki o kadar büyük bir şey değil ama kızdım işte. Baştan başlayayım birine "Şuradan şu şu çantayı şu gün için alacağım." diyorsunuz. Sonra o gidiyor kendine oradan o çantayı alıyor ve size "Bak ben bu çantayı aldım sen sakın alma pişti olmayalım." diyor. Gel de kızma şimdi. Diyorsunuz "Bak ben sana demiştim neden aldın hani, madem aldın niye o gün takacaksın." Neymiş efendim duymamış o, ben öyle bir şey dememişim. Yahu tamam gördün beğendin diyelim hatta ve hatta aynı rengi beğenmiş ol, aldığın yer de mi tesadüf? Şu an resmen sinirden deliye döndüm. 
Anlıyorum büyük bir şey değil, ama bu da bir değil iki değil. Elbisemin aynısından aldı, gömleğimin, pantolonumun bile. Şimdi de başımıza çanta çıktı. Yeter yani dimi? İnsanın da bir sabrı var, bir yere kadar anlayışla karşılıyorsun ama bir yerden sonrası aşıyor. 
Benden size söylemesi "Sakın kimseyi taklit etmeyin." hem çok sinir bozucu bir şey, hem de birilerini taklit ettiğinizde güzel falan da görünmüyorsunuz. Unutmayın herkesin bir tarzı vardır ve herkese her şey yakışmaz. Örneğin ince askılı minik elbiseler bir çok insana yakışır iken, bana hiç de yakışmaz. Ne biliyim buna benzer şeyler işte. Unutmayın ki hayatınızı birilerini taklit ederek geçiremezsiniz.
Belki saçma bir yazı oldu, ya da şimdi bunları bize ne anlatıyorsun falan diyorsunuz ama gerçekten önemli bir konu. Kim bilir belki de güzel görünmenin tek yolu orjinallikten geçer.

-Bayanbilen-

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

Bob Dylan Nobel ve Peace songs şarkıları hakkında | Yorumcu: Avril Lavigne || Günce 170

Ek: Bob Dylan Nobel Edebiyat ödülünü almaya gitmeyeceğini açıkladı. Bu Jean Paul Sarte'den beri bir ilk Ünlü rock müzik sanatçısı bes...

SİTE HARİTASI

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Copyright

Copyright
Yazarlarımızın her hakkı saklıdır

Yazarlarımızın her hakkı saklıdır

Creative Commons Lisansı
Bayanbilen.. ♥ by BayanBilen.com is licensed under a Creative Commons Attribution-Gayriticari-NoDerivs 3.0 Unported License.
Linkteki çalışma baz alınarak yapılmıştır http://www.bayanbilen.com.
Bu lisansın kapsamı dışındaki izinler http://bayanbilen.com/ adresinde mevcut olabilir.