Search

10 Ağustos 2012 Cuma

Günce..♥ 21

Merhaba,
Bugün de 21. güncemizde yine sizlerle birlikteyim. Bugün dünkü kızgınlığımdan eser yok. Aksine aşırı bir durgunum. Sanki seksen yaşına gelmiş ve geçmişi anımsıyor gibi. Aslında geleceğe yönelik ne olup biteceğini, benim bu konuda ne yapabileceğimi düşünüyorum. İki yol var önümde ama seçim yapmama gerek var mı bilmiyorum. Çünkü ben ikisine de gitmek istiyorum. Sanırım bu yolda atabileceğim en büyük adım, orta yoldan gitmeye çalışmak. Böylece hem daha mutlu olabilir, hem de bir seçim yapmamış olurum. Ya da kendimi kandırıyorum. Mantıklı olan yol her ne kadar güzel bir yere çıkacak olsa da oldukça sıkıcı ve bir o kadar da yorucu, bu yolda çetin dönemeçlerden geçmeliyim. Umutlarımın git dediği yol ise oldukça karanlık, beni neler beklediğine dair hiç bir fikrim yok. 
Şu an halen kafam çok karışık.. Sanırım bu iki yolun arasından gideceğim ama mantıklı olan yola daha bir yakın duracağım. Çünkü mantıklı bildiğim yoldan geldim buraya kadar, ve bu kadar gelmişken tüm emeklerimi hiçe saymaya da hiç niyetim yok. Gerçi bu iki yola da emek verdim ben. Evet evet en iyisi bir seçim yapmayacağım. Bunları da pek kafama takmamaya çalışıp, anı yaşamaya bakacağım. Kim bilir belki de zaman çok daha farklı bir yol gösterir. 
Biliyorum sizleri de sıktım. Belki de bir çoğunuz buraya kadar okumadı bile. Ama ben yapmacık şeyler yazmayı değil, şu an içimden geçenleri yazmayı istedim.
Sevgilerimle...


-Bayanbilen-

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

Bob Dylan Nobel ve Peace songs şarkıları hakkında | Yorumcu: Avril Lavigne || Günce 170

Ek: Bob Dylan Nobel Edebiyat ödülünü almaya gitmeyeceğini açıkladı. Bu Jean Paul Sarte'den beri bir ilk Ünlü rock müzik sanatçısı bes...

SİTE HARİTASI

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Copyright

Copyright
Yazarlarımızın her hakkı saklıdır

Yazarlarımızın her hakkı saklıdır

Creative Commons Lisansı
Bayanbilen.. ♥ by BayanBilen.com is licensed under a Creative Commons Attribution-Gayriticari-NoDerivs 3.0 Unported License.
Linkteki çalışma baz alınarak yapılmıştır http://www.bayanbilen.com.
Bu lisansın kapsamı dışındaki izinler http://bayanbilen.com/ adresinde mevcut olabilir.