Search

10 Ağustos 2012 Cuma

Hadise yine göz dolduruyor.. ♥

Hadise Trendyol katalog çekimi
Şimdi sizlere sesi ile yankı uyandırdığı kadar, kıyafetleri ile de göz dolduran birinden bahsedeceğim. Evet bahsettiğim isim şarkıları ile de gündemden düşmeyen Hadise. Hepimiz Hadise'nin şarkılarını mutlaka dinlemişizdir ve ya şarkıları bir yerlerden kulağımıza ilişmiştir. Ama ben müzikten pek anlamam, gitarı bile doğru düzgün çalamıyorum onun için müziğini eleştiremem. Fakat bildiğim bir şey varsa bu kadar hayran kazanan bir sanatçının müziği de kötü olamaz. 
Neyse biz müziği bir kenara bırakalım da, şimdi de biraz Hadise'nin kıyafetlerinden bahsedelim. Kim ne derse desin ben Hadise'nin kendine has bir tarzı olduğunu düşünüyorum. Kendi adıma bu tarzı da seviyorum. 
Örneğin biraz resmi incelemek gerekirse; kiremit tonlarında bir pantolon ile siyah ve kiremit tonlarının bir arada kullanıldığı üst tercih edilmiş. Üstte desen olarak da 2012'nin en popüler deseni olan polka-dot kullanılmış. Kemer olarak da kahve tonlarında kibar bir kemer tercih edilmiş. 
Hadise böyle bir kombin ile kolye kullanmamış, ki ben de kullanmazdım. Fakat kullandığı bileklikler çok hoşuma gitti. Çünkü yarım kollu üstler ile bileklik kullanılması gerektiğini düşünürüm. Oje olarak ise siyah ojeler tercih edilmiş, aslında kiremit rengi de kullanılabilirdi fakat siyah bileklikler ile de daha uyumlu olmuş. :]
Kısacası ben bu kombini de çok beğendim. Umarım sizler de benim gibi bu kombinini de beğenirsiniz.
Kocaman sevgilerle..


-Bayanbilen-

2 yorum:

Öne Çıkan Yayın

Bob Dylan Nobel ve Peace songs şarkıları hakkında | Yorumcu: Avril Lavigne || Günce 170

Ek: Bob Dylan Nobel Edebiyat ödülünü almaya gitmeyeceğini açıkladı. Bu Jean Paul Sarte'den beri bir ilk Ünlü rock müzik sanatçısı bes...

SİTE HARİTASI

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Copyright

Copyright
Yazarlarımızın her hakkı saklıdır

Yazarlarımızın her hakkı saklıdır

Creative Commons Lisansı
Bayanbilen.. ♥ by BayanBilen.com is licensed under a Creative Commons Attribution-Gayriticari-NoDerivs 3.0 Unported License.
Linkteki çalışma baz alınarak yapılmıştır http://www.bayanbilen.com.
Bu lisansın kapsamı dışındaki izinler http://bayanbilen.com/ adresinde mevcut olabilir.