Search

9 Ağustos 2012 Perşembe

Pastel Renkler.. ♥

Evet kabul edilmeli ki bu senenin asıl modası neonlar fakat pastel renklerin de hakkını yememek lazım. Her ne şekilde kombin edilirse edilsin pastel tonların da kendi çapında bir tarzı var. Örneğin resimdeki tonları inceleyelim. 
Yavruağzı üst, pastel tonlarda yeşil bir pantolon ve açık tonlarda bir kürk tercih edilmiş. Çanta olarak ise yine pastel tonlarda bir turuncu kullanılmış. Genel olarak resimdeki renk uyumuna bakacak olursak; pastel tonlarında ve çok şık. Her nedendir bilmem ama pastel tonlarını hep severim, resimde olsun kıyafetlerde, mobilyalarda her yerde. Ama en çok da ojelerde. :]
Pastel renkleri sizinde sevebileceğinizi düşünerek böyle bir post yazmayı tercih ettim. Pastel tonları sevdiğinizi düşündüm; çünkü neonların bu seneki hakimiyetine rağmen, pastel tonlar yine her yerde. Özellikle ben resimdeki pastel turuncu çantaya hayran kaldım. modeli de çok hoşmuş.
Şimdi gelelim sizlere, sizler de pastel renkleri sever misiniz?


-Bayanbilen-


2 yorum:

Öne Çıkan Yayın

Bob Dylan Nobel ve Peace songs şarkıları hakkında | Yorumcu: Avril Lavigne || Günce 170

Ek: Bob Dylan Nobel Edebiyat ödülünü almaya gitmeyeceğini açıkladı. Bu Jean Paul Sarte'den beri bir ilk Ünlü rock müzik sanatçısı bes...

SİTE HARİTASI

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Copyright

Copyright
Yazarlarımızın her hakkı saklıdır

Yazarlarımızın her hakkı saklıdır

Creative Commons Lisansı
Bayanbilen.. ♥ by BayanBilen.com is licensed under a Creative Commons Attribution-Gayriticari-NoDerivs 3.0 Unported License.
Linkteki çalışma baz alınarak yapılmıştır http://www.bayanbilen.com.
Bu lisansın kapsamı dışındaki izinler http://bayanbilen.com/ adresinde mevcut olabilir.