Search

16 Ağustos 2012 Perşembe

Topukları Kırılmayan Topuklu Kalp AyakkabıHerkese selam

Burcu'nun bugün oldukça geciktiğini fark ettim ve "işte Deniz, nihayet beklediğin fırsat ayağına geldi" deyip bloktaki ilk yazımı yazmaya karar verdim. Madem ayağıma gelen bir fırsat var, o zaman ilk yazımda sizinle bir ayakkabı paylaşmak hoş olur. 

Bilirsiniz, biz kadınlar için ayakkabı seçimi çok önemlidir. Ayakkabılarımız şık olmalıdır. Örneğin topuklu bir ayakkabı boy sorunumuzu gizleyebilir, bazen de karşımızdaki erkeğe karşı bize kadınsı bir güç kazandırır. Elbette topuklu ayakkabının bazı dezavantajları da vardır. Yüksek bir kaldırım taşı ve kırılan bir topuk bütün hevesimizi kursağımızda bırakabilir. Yani topuklu ayakkabı bize zorluk da çıkarabilir. 

İnternette dolaşırken gördüğüm bu tür bir ayakkabı ise hem yüksek topuk etkisi yapar hem de topukları kırılmaz. Bilekten dolaşan ve topuklara dolanan ince bir bağcıkla ayağı kapsayan bu ayakkabı, önden şık bir kemerle ayak parmaklarını sarıyor. Kıpkırmızı deriden yapılmış bu ayakkabının topuk dizaynı ise oldukça farklı. Anneannelerimizin döneminden kalma kömürlü ütüleri andıran topukların ortasında parlak simlerle renklendirilmiş kırmızı bir kalp var. Bu ayakkabının belki de tek dezavantajı; günlük hayatta giyilemeyecek olması. Ancak bir parti ya da dans salonunda bu tür bir ayakkabıyla oldukça dikkat çekebilirsiniz. 

Hepinizi kocaman kocaman öpüyorum. Hoş geldim :)) 

Deniz Karahan

3 yorum:

 1. aman Tanrım diyorum sadece:) topukluda devrim vallahi

  YanıtlaSil
 2. Özlem selam. Hı hıı ben de bayramda bunun gibi kocaman topuklu ayakkabılar giyeceğim. Sabırsızlanıyorum. Aaaa Özlem, şimdiden bayramını kutluyorum ama bayramda da beklerim. Belki neler olup bitti kaynatırız. Öptüm.
  Deniz

  YanıtlaSil
 3. Ayakkabı enteresan:) ama giymek maharet ister bence:)

  YanıtlaSil

Öne Çıkan Yayın

Bob Dylan Nobel ve Peace songs şarkıları hakkında | Yorumcu: Avril Lavigne || Günce 170

Ek: Bob Dylan Nobel Edebiyat ödülünü almaya gitmeyeceğini açıkladı. Bu Jean Paul Sarte'den beri bir ilk Ünlü rock müzik sanatçısı bes...

SİTE HARİTASI

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Copyright

Copyright
Yazarlarımızın her hakkı saklıdır

Yazarlarımızın her hakkı saklıdır

Creative Commons Lisansı
Bayanbilen.. ♥ by BayanBilen.com is licensed under a Creative Commons Attribution-Gayriticari-NoDerivs 3.0 Unported License.
Linkteki çalışma baz alınarak yapılmıştır http://www.bayanbilen.com.
Bu lisansın kapsamı dışındaki izinler http://bayanbilen.com/ adresinde mevcut olabilir.