Search

2 Eylül 2012 Pazar

Günce..♥ 37

Bugün de 36.güncemizde yine buradayım. :] Bugün diğer günlerin aksine değinmek istediğim özel bir konu var; sürpriz doğum günleri. 
3 gün sonra doğum gününüz olduğunu biliyorsunuz. Çok sevdiğiniz bir arkadaşınız da salı günü işiniz olup olmadığını soruyor. Siz de başka bir konu için olduğunu düşünerek hemen atlıyorsunuz "Hayır, yok." Bu cevabınızın üzerine o da "O zaman öğleden sonra buluşalım, şunlar falan." diyor. Sonra kafanızın üzerinde bir ampul ışıldıyor "Tabii ya doğum günüm." Şimdi ise içine düştüğünüz durum oldukça vahim. Anladığınızı belirtip gerek olmadığını falan mı söyleyeceksiniz, yoksa onları kırmayıp fark etmemiş gibi mi yapacaksınız? Anladığınızı söyleseniz karşınızdaki kendini kötü hissedecek, anlamamış gibi yapsanız da "Aaa, bak anlamamış ayağına yatıyor." diyecekler. Şimdi oturup düşünün bakalım ne yapacaksınız? Hı bir de şöyle bir durum var, hayatınızdan tamamen çıkardığınızı düşündüğünüz ona en ufak bir umut vermemek için konuşmadığınız insan da doğum gününüzde olacak.  Artık siz de doğum gününüzü susarak geçirirsiniz, alın size bir zor durum daha. 
Doğum günümü benden önce hatırlayan arkadaşlara sahip olduğum için çok mutluyum. Ama şu durum da beni oldukça sıkıyor. Her şey bir yana doğum günümde de mi tatsızlık yaşayacağım. Aslında tatsızlık çok kibar bir kelime kalır. Her neyse şimdiden bunları düşünüp de kendimi iyice sıkmak istemiyorum. Her şey olacağına varır. Ne olacaksa, olup bitecek. Ben o çok sevdiğim arkadaşlarımı düşünüp, işin o tarafını hiç karıştırmayayım en iyisi. Benden size tavsiye kimseyi böyle bir duruma sokmayın, çok can sıkıcı. :]

♥ 

-Bayanbilen-

2 yorum:

  1. bende geriliyorum halbuki o gün mutlu olmalıyım .. sanırım kalabalık suprizlerden çok hoşlanmıyorum biraz plancıyım ben :))

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Evet kalabalık sürprizler pek de hoş olmuyor, düşünmeleri çok iyi ama insan ister istemez geriliyor. :]

      Sil

Öne Çıkan Yayın

Bob Dylan Nobel ve Peace songs şarkıları hakkında | Yorumcu: Avril Lavigne || Günce 170

Ek: Bob Dylan Nobel Edebiyat ödülünü almaya gitmeyeceğini açıkladı. Bu Jean Paul Sarte'den beri bir ilk Ünlü rock müzik sanatçısı bes...

SİTE HARİTASI

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Copyright

Copyright
Yazarlarımızın her hakkı saklıdır

Yazarlarımızın her hakkı saklıdır

Creative Commons Lisansı
Bayanbilen.. ♥ by BayanBilen.com is licensed under a Creative Commons Attribution-Gayriticari-NoDerivs 3.0 Unported License.
Linkteki çalışma baz alınarak yapılmıştır http://www.bayanbilen.com.
Bu lisansın kapsamı dışındaki izinler http://bayanbilen.com/ adresinde mevcut olabilir.