Search

7 Eylül 2012 Cuma

Yaz modasından Sobahar modasına

Selamlar,

Hepiniz bilirsiniz her mevsimin ayrı bir modası vardır. Ancak eminim ki içinizde benim gibi yaz mevsimini geride bırakmak istemeyenler de az değildir.

Benim için Kış tamam, İlkbahar harika, Yaz ise güzeldir ama nedense Sonbaharda içimden bir şeyler kopuyormuş gibi hissederim ve hüzünlenirim.

Pazartesi sendromlarının ayak seslerini gitgide daha kuvvetli duymaya başlarım. Offf çok sıkıcı.

Ben sonbaharda, yağmur da yağsa, ortalığı seller de götürse, geceleri hava buz da keşse inatla yazı sürdürmeye çalışırım. Ta ki Kış gelip de ilk kar inene kadar. Kar yağdığında anlarım ki ben ne kadar direnirsem direneyim mevsimler değişiyor. :))

Ben Kış gelene kadar pikeyle yatar, tiril tiril etek ve bluzlarla dolaşır inatla "hayır Yaz devam ediyor" derim ama tabi mevsimler beni dinlemez ve değişir.

Sonbahar modasıyla inatlaşanların modası :))
Siz de benim gibi sonbaharda Yaz kombinleri kullananlardan mısınız? Kış gelmesin diye kaybetmeye mahkum olduğunuz bir inata kapılıp üşütür müsünüz? Aslında bilemiyorum, belki de bu konuda ben, türümün son örneklerinden biriyimdir. :]]

Offf puslu havalarda içim daralıyor. Yaz bitmesin ne olur? Ay biterse de bir an önce geri gelsin. Yaaa lütfen ama lütfeeeen.
Deniz Karahan

Ailenizin inatçı, azıcık da şımarık ama aynı zamanda şirin ve masum kızı Deniz

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

Bob Dylan Nobel ve Peace songs şarkıları hakkında | Yorumcu: Avril Lavigne || Günce 170

Ek: Bob Dylan Nobel Edebiyat ödülünü almaya gitmeyeceğini açıkladı. Bu Jean Paul Sarte'den beri bir ilk Ünlü rock müzik sanatçısı bes...

SİTE HARİTASI

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Copyright

Copyright
Yazarlarımızın her hakkı saklıdır

Yazarlarımızın her hakkı saklıdır

Creative Commons Lisansı
Bayanbilen.. ♥ by BayanBilen.com is licensed under a Creative Commons Attribution-Gayriticari-NoDerivs 3.0 Unported License.
Linkteki çalışma baz alınarak yapılmıştır http://www.bayanbilen.com.
Bu lisansın kapsamı dışındaki izinler http://bayanbilen.com/ adresinde mevcut olabilir.