Search

10 Ekim 2012 Çarşamba

Günce..♥ 60 | Sakarlık başa bela!

Yine sakarım, hep sakarım ama niye sakarım? :( Sakarlık bazen sevimli bir kaç hareketten ibaret gibi görünse de, aslında hiç masum bir davranış değil. Hoş ben dışarıdan sakarlığın nasıl göründüğünü bilemem, ama yaşayan biri için hiç de hoş değil. 
Daha geçen sabah dolmuşa binerken gitarı kapıya sıkıştırdım, bugün evin içinde koşuştururken ayağımı koridorun duvarına çarptım çarptım deyince de öyle basit bir şey sanmayın resmen derisi kalktı kanadı falan. Zaten bunlar için yeterince kızmıştım kendime az önce de kupamın içindeki bütün suyu masama döktüm, sonra su bilgisayarın kablolarına falan da geldi. İyi ki kablolarda kaçak falan yokmuş. Her neyse işte sizinde anlayacağınız üzere sakarlık oldukça zor. Zaman zaman kendime sormadan edemiyorum " Acaba benden daha sakar biri var mıdır?" diye. Düşünüyorum falan aklıma kimse de gelmiyor. Resmen komedi filmlerindeki şapşal ve sakar insanlar gibiyim. Hıh mesela Mr. Bean gibiyim. 
Şimdi "Evet sakarlığın tüm kötü yönlerinden bahsettik, şimdi gelelim iyi yönlerine.." diye başlayan bir cümle kurmak isterdim ama maalesef öyle bir şey yok. :( Son zamanlarda ise sakarlığın hepten bir hastalık olduğunu düşünmeye başladım. Hatta az önce gittim ve bunu araştırmaya çalıştım, bir de sakarlıkla ilgili karşıma çıkan tanımlara bakın.
"İnsanın beceriksiz olmasıyla alakalı bir durumdur. elinden hiç bir iş gelmez hep eline yüzüne bulaştırır. Bazı zamanlar tehlikeli anlara ve olaylara sebebiyet verir."
Şimdi bir düşündüm de hem sakarım, hem de beceriksiz. Hatta elinden hiçbir iş gelmeze de örnek olabilirim. Yok yok bu çok acımasız bir tanım oldu. Hımm elimden ne gelir ki benim? Hıh mesela çiğköfte, tatlı falan yaparım. Sonra gitar çalarım, hem son zamanlarda şarkı da söylemeye başladım. Derslerimde de fena sayılmam. Tamam ya biraz kendimi övmüş oldum ama bir işe yaradığımı hissettim. Her ne kadar bunlar önemli şeyler olmasa da insanın elinden hiçbir şey gelmediğini düşünmesi oldukça kötü. :] 
Her neyse ben artık yazıma bir son vermeliyim diye düşünüyorum. Kocaman sevgilerle.. Kendinize iyi bakın...♥ 
-Bayanbilen-

2 yorum:

  1. eheeh ben dedim sakarlık benim uzmanlık alanııım:DDD kablolar sular çaylar kulpu kırık kupalar çok şeker bee öyle demee:DDD

    YanıtlayınSil

Öne Çıkan Yayın

Günce 172 || Adanalı Bey

Bu blog benim için tam da kişiliğimin oturduğu yıllarda ara sıra uğrayıp, çocukça bir üslupla ilk aşkımı anlattığım bir yerdi hep. Biri...

SİTE HARİTASI

Copyright

Copyright
Yazarlarımızın her hakkı saklıdır

Yazarlarımızın her hakkı saklıdır

Creative Commons Lisansı
Bayanbilen.. ♥ by BayanBilen.com is licensed under a Creative Commons Attribution-Gayriticari-NoDerivs 3.0 Unported License.
Linkteki çalışma baz alınarak yapılmıştır http://www.bayanbilen.com.
Bu lisansın kapsamı dışındaki izinler http://bayanbilen.com/ adresinde mevcut olabilir.