Search

30 Ekim 2012 Salı

Günce..♥ 70

Yeni başlayan sınavların telaşındayım şu sıralar. Nereye baksam kitaplar defterler var; masamın üzerinde, camın önünde, yerde ve her zaman çalıştığım yerde yani yatağımın üzerinde. Odamda kitaplar o kadar yer kapladı ki, bu dağınıklığın içinde kendimi kaybetsem kimse bulamaz gibime geliyor. 
İşin en kötü yanı da koskoca bir ay bu şekilde olacağım. Şu "Hocam sınav haftası olmasın, sınav ayı olsun yavaş yavaş olalım." diyen zihniyeti elime geçirirsem kötü şeyler olacak. Sınav ayı nedir ya? Sınav haftası olur bir hafta içinde her şey olur ve biter. Olmuyor ki böyle bir ay boyunca sinir, stres ve kitaplarla yaşayacağım. Yok yok düşündükçe kötü oluyorum. Bir ay sonra her şey bitecek olsa buna da razıyım ama biliyorum ki ikinci sınavlar başlayacak, ardından üçüncüler. 
Gerçi şimdi dikkat ettim de önceki günceden farksız bir konu açmışım, oysa ki ben bir şeyler yazıp kitaplardan uzaklaşmak istemiştim. 
Hemencecik konu değiştirerek konuyu size bir aralar bahsettiğim gitara getiriyorum. :] Gitar çalışmaları bende tam hız devam ediyor. Sadece üç haftada bu kadar gelişme olacağını tahmin etmemiştim, sanırım bir ay sonra oldukça profesyonel bir çalıcı olacağım. Bilmiyorum sanırım bu kadar hızlı gitmemesi gerekirdi, ama belkide solo çalmayı bildiğim için ritim bu kadar süre sürdü. Her neyse her şeyin bu kadar kısa sürede olmasından şikayetçi değilim zaten. :] Kitapların arasından kaçıp kurtulabildiğim nadir şeylerden biri gitar. Kitapların demişsem bunun içinde okuma kitapları da var saymayın, çünkü onlarla aramız oldukça iyi benim sorunum ders kitaplarıyla. :] 
Her neyse her öğrenci böyle zamanlar geçirir, diyerek kendime acımayı bir kenara bırakıyorum. Sizlere de kocaman mutluluklar dilerim! :]
-Bayanbilen-

4 yorum:

 1. Oyle demeee 10 -17 kasim.sayfalar dolusu not , ingilizce ceviriler , okuncak kitaplar vize haftam bittigim andir :)))

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Ama 18 Kasım gelince bir rahatlayacaksın. :] Her şeyin bir haftada olup bitmesinin kıymetini bill :]

   Sil
 2. Bayan Bilen benden size ödül vardı. Haberiniz olsun :)

  YanıtlayınSil

Öne Çıkan Yayın

Günce 172 || Adanalı Bey

Bu blog benim için tam da kişiliğimin oturduğu yıllarda ara sıra uğrayıp, çocukça bir üslupla ilk aşkımı anlattığım bir yerdi hep. Biri...

SİTE HARİTASI

Copyright

Copyright
Yazarlarımızın her hakkı saklıdır

Yazarlarımızın her hakkı saklıdır

Creative Commons Lisansı
Bayanbilen.. ♥ by BayanBilen.com is licensed under a Creative Commons Attribution-Gayriticari-NoDerivs 3.0 Unported License.
Linkteki çalışma baz alınarak yapılmıştır http://www.bayanbilen.com.
Bu lisansın kapsamı dışındaki izinler http://bayanbilen.com/ adresinde mevcut olabilir.