Search

1 Ekim 2012 Pazartesi

Moda da eskiye dönüş | Mango 2012 sonbahar kış modası. Kruvaze kesim palto çizme, boğazlı kazak ve yapay kürk ayrıntılı dar kesim bir jean pantalon

Havaların soğumaya başladığı şu günlerde pek çoğunuz halen yaz modasını sürdürseniz de bir kısmınız 2012 sonbahar kış modasına geçti. Henüz yaz modasına uygun giyinen bir çok kişi ise önümüzdeki günler için giyim kuşam tercihleri arıyor. Elbette bu arayışlar sürerken gardrobumuzda olanlarla idare ediyoruz.

Sizler için 2012 sonbahar kış modasıyla ilgili yazılarımıza ve önerilerimize devam ediyoruz. Benim bayan modasıyla ilgili takip ettiğim mağazalardan biri de Mango.

Mango'nun sonbahar palto modelleri arasında yandaki model dikkatimi çekenlerden biri.
Özellikleri
Fiyatı yazıyı yazdığım gün 99,99 TL gibi çok makul bir fiyat olan bu palto; kırmızı, uzun kollu, kruvaze ve oldukça şık bir palto. 61% yün,31% polyester,3% polyamid,3% akrilik,2% viskoz - Astar: 100% polyesterden üretilen bu palto vücudunuzu ısıtacak ve sizi soğuktan koruyacaktır. Dezavantajları; elde veya çamaşır makinesinde yıkanamaması, kurutma makinesinde kurutulamaması ve kuru temizleme dışında bir alternatifle temizlenememesi.

Görünümü tamamlamak için aşağıdaki gibi bir çizme, boğazlı kazak ve yapay kürk ayrıntılı dar kesim bir jean pantalon düşünülebilir.

Satın almak için
Mango web sitesi
http://shop.mango.com/TR/p0/mango/yeni/kruvaze-kesim-palto/?id=73900554_03&n=1&s=nuevo&ie=0&m=&ts=1349092933946
Kruvaze kesim palto
Fiyatı: 99.99 TL (yazının yazıldığı andaki fiyat)

Mango uzun kollu, kruvaze palto
Mango çizme
Mango boğazlı kazak
Dar kesim jean pantalon

Yazan: Bayan Bilen adına Deniz Karahan

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Öne Çıkan Yayın

Günce 172 || Adanalı Bey

Bu blog benim için tam da kişiliğimin oturduğu yıllarda ara sıra uğrayıp, çocukça bir üslupla ilk aşkımı anlattığım bir yerdi hep. Biri...

SİTE HARİTASI

Copyright

Copyright
Yazarlarımızın her hakkı saklıdır

Yazarlarımızın her hakkı saklıdır

Creative Commons Lisansı
Bayanbilen.. ♥ by BayanBilen.com is licensed under a Creative Commons Attribution-Gayriticari-NoDerivs 3.0 Unported License.
Linkteki çalışma baz alınarak yapılmıştır http://www.bayanbilen.com.
Bu lisansın kapsamı dışındaki izinler http://bayanbilen.com/ adresinde mevcut olabilir.