Search

14 Aralık 2012 Cuma

Günce 87 - Biz kadınlar üzülünce neden kuaföre gideriz?


Deniz Karahan
Hepinizin bildiği gibi günceleri hemen hemen her zaman sevgili Bayan Bilen yazar. Bu gün ben yazıyorum ama Bayan Bilen'in yazılarından yola çıkarak yazacağım günceyi. Muhtemelen sevgili Burcu'nun son iki güncesini siz de okumuşsunuzdur. Biri "Yükü bedenime ağır gelen, birileriyle paylaşmak istediğim duygularım var bugün" diğeri de "saçımı kestirdim" adını taşıyordu.

Dikkat ederseniz birinci yazıda biraz üzüntü ikinci yazıda ise bir yenilenme var. Öncelikle şunu söylemeliyim; sevgili Burcu'cuğum, kız kardeşi ve manevi abisi hep mutlu olsunlar, güzel şeyler yaşasınlar istiyorum. Dolayısıyla sonraki yazılarında anlaşılan bir insan olarak kaleme alacağı satırları daha çok görmeyi arzu ediyorum. Ancak işte... Bazen olmuyor ve kimi zaman hüznü de yaşıyoruz. Peki biz bayanlar neden o dönemlerde saçlarımızı yaptırıp moral buluruz. Ya da şöyle sorayım; Ben üzüldüğümde veya haksızlığa uğradığımda kuaföre giderim. Peki ya siz ne yaparsınız?

Bayan Bilen ekibinden
Deniz Karahan

2 yorum:

  1. Sanırım mutsuzken ani kararlar verip, hayatı değiştiremiyorsak kendimizi değiştirmek istememizden. :] Bu arada günceyi yazdığın için çok çok teşekkür ederim Deniz'cim. ;] Ellerine sağlık çok da güzel olmuş. :]

    YanıtlayınSil
  2. mutluyken de mutsuzken de gidiyoruz aslında; daha iyi hissettiriyor :)

    YanıtlayınSil

Öne Çıkan Yayın

Günce 172 || Adanalı Bey

Bu blog benim için tam da kişiliğimin oturduğu yıllarda ara sıra uğrayıp, çocukça bir üslupla ilk aşkımı anlattığım bir yerdi hep. Biri...

SİTE HARİTASI

Copyright

Copyright
Yazarlarımızın her hakkı saklıdır

Yazarlarımızın her hakkı saklıdır

Creative Commons Lisansı
Bayanbilen.. ♥ by BayanBilen.com is licensed under a Creative Commons Attribution-Gayriticari-NoDerivs 3.0 Unported License.
Linkteki çalışma baz alınarak yapılmıştır http://www.bayanbilen.com.
Bu lisansın kapsamı dışındaki izinler http://bayanbilen.com/ adresinde mevcut olabilir.