Search

14 Ocak 2013 Pazartesi

Hatice Arslan marka giyimden sokak modası ve kombin önerileri

Merhabalar,
Bugün sizlerle "Bayrampaşa ben" "üç maymun" "vücut" "Şark oyunları" gibi filmlerinden ve  "en son babalar duyar" dizisinden tanıdığımız Ankara Devlet Tiyatrosu sanatçılarından Hatice Arslan'ın kombinini paylaşmak istiyorum. Hoş oldukça pahalı bir kombin ama isteseniz daha makul fiyatlı benzer bir kombin de oluşturabilirsiniz.

Hatice Arslan bu kombini oluştururken Koton marka beyaz bir kazağın üzerine ZARA marka siyah deri bir yelek giymiş. Kazakla birbirini tamamlayacak şekilde beyaz Oysho marka bir tayt tercih eden Arslan bunları siyah Adidas çizme ve haki renkte Mng palto ile kombinlemiş.

Hatice Arslan bayanların genellikle vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan çanta konusunda da koyu renkte Emilio Pucci bir çanta kullanarak kombini tamamlamış.

Benzer bir kombin yapmak yerine birebir aynı kombini yapmak isteyen okurlarımız için kombini oluşturan parçaların markaları ve fiyatları ise şu şekilde:

Kazak: Koton 39.90 TL
Yelek: Zara 169.90 TL
Tayt: Oysho 24,99 TL
Çizme: Adidas 180 TL
Palto: Mng 220 TL
Çanta: Emilio Pucci bin 730 dolar

-Bayan Bilen-

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Öne Çıkan Yayın

Bob Dylan Nobel ve Peace songs şarkıları hakkında | Yorumcu: Avril Lavigne || Günce 170

Ek: Bob Dylan Nobel Edebiyat ödülünü almaya gitmeyeceğini açıkladı. Bu Jean Paul Sarte'den beri bir ilk Ünlü rock müzik sanatçısı bes...

SİTE HARİTASI

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Copyright

Copyright
Yazarlarımızın her hakkı saklıdır

Yazarlarımızın her hakkı saklıdır

Creative Commons Lisansı
Bayanbilen.. ♥ by BayanBilen.com is licensed under a Creative Commons Attribution-Gayriticari-NoDerivs 3.0 Unported License.
Linkteki çalışma baz alınarak yapılmıştır http://www.bayanbilen.com.
Bu lisansın kapsamı dışındaki izinler http://bayanbilen.com/ adresinde mevcut olabilir.