Search

28 Şubat 2013 Perşembe

106.Günce ♥ || Uzunca bir aradan sonra aklıma ilk gelen cümleler.. :)
Özür dileyerek başlıyorum yazıma, 
Yine uzunca bir süre ilgilenemedim blogla, yazı yazamadım. Ama hep aksilikler işte ilk günlerde yıllık ödevle ilgilendiğim için uğrayamadım, sonrasında ise TTNET sağolsun internet hatlarında sorun çıktı. Bugün gelip arızaya bakıcaz dediler, 4 gün sonra anca geldiler falan. Her neyse sonuç olarak gelemedim, yazamadım, üzgünüm. :( 
Bu süre içinde de bir sürü şey oldu. Kızdım, bağırdım, çağırdım, ağladım, sevindim, şaşırdım, üzüldüm… Derken bugün karşınızdayım. Bu kadar duyguyu kısa sürede yaşayınca birden hissizleştim gibi bir şey oldu, ben de anlamadım. Herkese ara ara öyle bir hal gelir ya çok boş hisseder, işte ondan. :) 
Bu süre içinde gitar kursunu bırakmaya karar verdim, hafta içi geç saatte olması okula engel olması falan. 2 haftadır da gitmedim ama yarın gitmekte kararlıyım, bu kadar emek vermişken bırakmamam lazım. Gerçi gitardan asıl sıkılma sebebim de farklı. İlla bizim ders saatlerimize gelen ilkokuldan beri arkadaşım olan bir çocuk var, anlıyorum herkes bir başkasına ilgi duyabilir ama karşısındakini de sıkmaması gerek. Çocuk karşıdan dik dik bakarken ben orada nasıl rahatça şarkı söyleyeyim ki. Kaç kez tersledim, insan biraz kendini geri çeker gurur yapar. Ben de kimseyi kırmak istemiyorum ama ne yapacağımı şaşırdım. Gitara gitsem bir türlü, gitmesem bir türlü ne yapmam gerektiğine bir türlü karar veremiyorum. 
Neyse bu konuyu düşündükçe daha da kafam karışıyor, daha güzel bir konuya geçelim. Hıh yarın okul çıkışı ilkokuldan çok sevdiğim bir arkadaşımın yanına gideceğim, sürpriz gibi bir şey olacak. Uzun zamandır görüşmesek de bilirim ki en az benim onu sevdiğim kadar o da beni sever. :) Görseniz öyle tatlı biri ki, siz o an sinirli bile olsanız yüzünüzde kocaman bir gülümseme oluşturur. Gel gelelim kıskanç biriyim ben, yeni arkadaş çevresinden de onu kıskanıyorum ama çaktırmıyorum. :) Telefondan sık sık konuşuruz, hatta ilişki rehberi oldum kendisinin. Benim tavsiyelerimi duymak istiyormuş, ben ne anlarsam ilişkiden falan. :) Sonra mutsuz olur mu acaba diye vicdan azabı çekiyorum. :) 
Ya ne kadar da farklı konulara geçtim birden bire.. :) Ama bu sefer yazdığım hiçbir şeyi silmeden, düşüncelerimin hızına parmaklarımı yetiştirmeye çalışarak yazdım onun için bu kadar karmaşık oldu. :) Ama idare edin artık bir daha ki sefere daha düzenli, anlaşılır yazmaya çalışırım. :) 
Kocaman sevgilerimle, kendinize iyi bakın! :) 

-Bayanbilen-

12 yorum:

 1. İnsanlık halleri hı?:)

  YanıtlayınSil
 2. ahhh gençlik ahhh !!
  keçinin istemediği ot burnunun dibinde biter zaten.
  senin sevdiğin seni sevmez, senin istemediğin peşinde koşar anlamsız bir hayat .insanın hayatta her istediği olsa burası dünya değil cennet olurdu.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Gençlik! :D Genç gibi yaşayamıyorum ki hiç. :)
   Haklısın tam da dediğin gibi.. :))

   Sil
 3. " Kızdım, bağırdım, çağırdım, ağladım, sevindim, şaşırdım, üzüldüm "
  4. evre tamamlandı ; Delirdin.
  :d

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. ahahhah :D Evet evet kesinlikle deliriyorum artık :D

   Sil
 4. Hoşgeldin,kursu bırakma tabii,olur öyle insanlar olacaktır da takılma,arkadaşınla da keyifli dakikalar diliyorum:)
  bir de mimledim seni

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Hoşbuldum. :))
   Bilmiyorum kurs işi yine askıya bindi farklı şeyler oldu falan, arkadaşımın yanına da gidemedim olsun haftaya giderim. :))
   Hemen bakıyorumm! :)

   Sil

Öne Çıkan Yayın

Günce 172 || Adanalı Bey

Bu blog benim için tam da kişiliğimin oturduğu yıllarda ara sıra uğrayıp, çocukça bir üslupla ilk aşkımı anlattığım bir yerdi hep. Biri...

SİTE HARİTASI

Copyright

Copyright
Yazarlarımızın her hakkı saklıdır

Yazarlarımızın her hakkı saklıdır

Creative Commons Lisansı
Bayanbilen.. ♥ by BayanBilen.com is licensed under a Creative Commons Attribution-Gayriticari-NoDerivs 3.0 Unported License.
Linkteki çalışma baz alınarak yapılmıştır http://www.bayanbilen.com.
Bu lisansın kapsamı dışındaki izinler http://bayanbilen.com/ adresinde mevcut olabilir.