Search

3 Nisan 2013 Çarşamba

Günce 117 ♥ || Takma kafana! :)

Selam bugünü günlerden "Takma kafana" falan ilan ediyorum. Bir günde bu kadar karışık olabilir bir insanın düşünceleri, en sonunda da son ses açtım müziği. Bazı şeylerden öyle kurtulabiliyor insan. Yani sen kaçmak istersen yer çok, git müzik dinle mesela. Ya da yeni bir kitaba başla. Ama senin düşüncelerinden kaçmaya niyetin yoksa kaçman mümkün değil zaten. :))
Biliyor musun insan kendine acı çektiriyor aslında, yoksa başkası yüzünden üzülmek falan bahane. Sen istemezsen kimse üzemez seni, ama sanırım bazen acı çekmek de hoşumuza gidiyor. Zaten onun için insanlar olarak garip varlıklar değil miyiz? 
En iyisi mi gidip güzel bir kahve yapın kendinize. Ve sonra da bir baba öğüdü gibi belleyin şu sözü "Takma kafana" Gün gelip bu sözü unuttuğunuz da ise bir öbürünü hatırlayın ve "En büyük derdim bu olsun." deyin kendinize. Doğru ya hiçbir şey sizden önemli olabilir mi? :)
Ve şimdi şunu, ya da şunu, veya bunu, bir alternatif olarak da şunu, ve de bunu, ya da şuradakini, veya şunu dinleyin. Hala olmadı mı? O zaman sevdiğiniz bir şarkı açın kendinize olsun bitsin. :)
Unutmayın hayat bazı şeyleri dert etmek için fazla kısa! :)
-Bayanbilen-

20 yorum:

 1. bu yüzden üretmeyi seviyorum.insanın beynini boşaltıp kafa sesinden kurtula yöntemlerinden biri.kendini tanıyıp olumsuzlukları olumluya çevirmenin kendince mutlaka bir yolu vardır.önce onu bulmak gerekiyor ...muhteşem bir gün diliyorum.sevgiler..

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Evet üretmek güzel tabii üretmesini bilene. :) Güzel yorumun için teşekkürler. :))

   Sil
 2. Beautiful bikini top, I like the blue with white print

  YanıtlayınSil
 3. Çok güzel parçalar hepsini sırayla dinledimmm:)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Beğenmene çok sevindim. :) Eğlenceli bir şeyler koymaya çalışmıştım. Kaldı ki benim bugün eğlenecek halim kalmadı :/ Beğenmene sevindim. :)

   Sil
  2. hayat işte sabah mutlu uyanıyorsun sonra bişey oluyo tepetaklak çeviriyo insanı
   o yüzden ona çok kanmamak gerekiyor zor biliyorum:)

   Sil
  3. Evet çok haklısın tam insan kendi kendini üzer aslında derken bunların olması komik. :) Ama üzülmüyorum da, aksine aşırı rahatım şu an nedense. Böyle hissiz ilginç yani. :) Olsun hayat ne diyelim. :)
   Güzel yorumun için teşekkürler! :)

   Sil
  4. Evet üzülüp kendimi harap etmekten daha iyi şu an :) Her zaman rahat olamasam da bugün oldu işte :)

   Sil
 4. Yehhu bugün günlerden müzik:)

  YanıtlayınSil
 5. Ben de böyle yapmnak istiyoruuuuuuuuuuum :)

  YanıtlayınSil
 6. Fazla önemsiyoruz. Bu nedenle takıyoruz. Önemsedğimiz için her şey de kaybetme korkusu oluyor. Bu korku bizi geriyor, üzüyor en ufak bir içizikte. Of niye böyleyiz ya hayat zor :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Evet hayatı hep biz zorlaştırıyoruz, önemsiz şeylere fazla değer yüklüyoruz. Ve her zaman çok güzel olan şeylerin büyüsünü bozuyoruz, boş yere.. :)

   Sil
  2. En güzel cümleyi kurdun aslında, her zaman çok güzel olan şeylerin büyüsünü bozuyoruz. Aynen öyle :)

   Sil
  3. Büyüsünü bozmamak dileğiyle.. :)

   Sil

Öne Çıkan Yayın

Günce 172 || Adanalı Bey

Bu blog benim için tam da kişiliğimin oturduğu yıllarda ara sıra uğrayıp, çocukça bir üslupla ilk aşkımı anlattığım bir yerdi hep. Biri...

SİTE HARİTASI

Copyright

Copyright
Yazarlarımızın her hakkı saklıdır

Yazarlarımızın her hakkı saklıdır

Creative Commons Lisansı
Bayanbilen.. ♥ by BayanBilen.com is licensed under a Creative Commons Attribution-Gayriticari-NoDerivs 3.0 Unported License.
Linkteki çalışma baz alınarak yapılmıştır http://www.bayanbilen.com.
Bu lisansın kapsamı dışındaki izinler http://bayanbilen.com/ adresinde mevcut olabilir.