Search

21 Haziran 2013 Cuma

Günce 135 || Bu sefer kalmaya geldim :)

Merhaba ben geldim,
Biliyorum belki biraz geç oldu bu sürede takip ettiğim bazı arkadaşlarla iletişimimiz koptu falan ama toparlamaya geldim. Çünkü hepiniz iyi geliyorsunuz bana. Hayatın karmaşasından, günün yoğunluğundan, çoğu zaman kendimden bile size kaçıyorum ben. Son günlerde yaşadıklarım kötü olduğu için falan değil, aklım hep aynı şeylerde takılı kaldığı için pek iyi değilim. Sonra fark ettim ki benim biraz yazmaya, okumaya ve çıkar ilişkisi barındırmayan dostluklara ihtiyacım var. İşte onlar da siz oluyorsunuz bence. :)
Buraya bir şeyler karalamak iyi geliyor bana, bir nevi terapi gibi aslında. Onun için karar verdim ki bundan sonra her gece bir şeyler karalamaya geliyorum buraya, artık yazacak konu bulamazsam da saçmalıklarımı okumak zorunda kalabilirsiniz. :)
 Aslında son dört beş gecedir bir şeyler yazmak istiyorum ama gelgelelim nereden başlamalıyım ne yazmalıyım kestiremiyorum. Bu yazı düşündüğüm gibi güzel bir başlangıç mesajı olmasa da kendimi anlatabildim sanırım, yani öyle umuyorum. :) 
Kısacası artık buralardayım ben, öyle bir iki gün durup kaçmalık değil uzunca bir süre durmak için geldim bu sefer. Her neyse şimdilik kendinize iyi bakın! :)
Kocaman sevgilerr :))
-Bayanbilen-

14 yorum:

 1. ;) aynen canım bende iyi hissetmediğim zaman sizleri okuyorum bambaşka anlara düşüncelere yoğunlaşıyorum çok iyi geliyor çok ;) bende bloguma artık günlük postlar yayınlamak istiyorum biraz toparlanma aşamasındayım. Öpüyorum burcucum kafandaki pürüzlerin yok olmasını diliyorum :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Tam da dediğin gibi bambaşka anlara tanıklık etmek iyi geliyor, kafamızdaki soru işaretlerinden uzaklaştırıp yeni bakış açılarıyla bakmamıza yardımcı oluyor :)) Ben de kocaman öpüyorumm :))

   Sil
 2. İçinden geldiği gibi yazdıktan sonra saçmalamanın bir önemi yok :D

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Dİmi ama saçmalamak kadar rahatlatan bir şey daha var mı?? :D

   Sil
 3. Blog arkadaşlıkları,paylaşımları güzel oluyor,iyi geliyor
  tatil de geldi hep paylaşımlarını bekliyoruz canım
  önemli olan içtenlik sen de bunun hakkını veriyorsun bence:)
  sevgilerimle...

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Dediğin gibi iyi geliyor buraları bana :)
   Güzel yorumun içtenliğin, tatlılığın için teşekkürler Bahar :))
   Kocamannn sevgilerimlee :))

   Sil
 4. Yazmak, çizmek rahatlamanın güzel yollarındandır tabi. Blog arkadaşlığı gerçekten farklı, telefonda konuşup dostluk kurduklarımız bile var blogdaşlarımızdan :) Çıkar ilişkisi gütmeyen insanları bulduğumuzda direk yapışıyoruz :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Evet çıkar ilişkisi gütmeyen arkadaşlıklar bulunca direk yapışıp bırakmıyoruz, bu devirde önemli öylesini bulabilmek. :) Ki içinden gelenleri yazan, yazma ihtiyacı duyan insanlardan da öyle çıkarcı bir yaklaşım beklemiyorum. :) Bu demek oluyor ki bana göre burası gerçek dostluklar kurabilmek için en uygun insanları bulabileceğim yer :)

   Sil
 5. Blogunu cok begendim ve en yeni üyenim benim de moda blogum daha cok yeni ziyaret etmek istersen beklerim.Sevgiler.. www.ipekkuzucu.blogspot.com

  YanıtlayınSil
 6. Hoş geldiiiin :) ben de baya ara verdim..
  :)

  YanıtlayınSil

Öne Çıkan Yayın

Günce 172 || Adanalı Bey

Bu blog benim için tam da kişiliğimin oturduğu yıllarda ara sıra uğrayıp, çocukça bir üslupla ilk aşkımı anlattığım bir yerdi hep. Biri...

SİTE HARİTASI

Copyright

Copyright
Yazarlarımızın her hakkı saklıdır

Yazarlarımızın her hakkı saklıdır

Creative Commons Lisansı
Bayanbilen.. ♥ by BayanBilen.com is licensed under a Creative Commons Attribution-Gayriticari-NoDerivs 3.0 Unported License.
Linkteki çalışma baz alınarak yapılmıştır http://www.bayanbilen.com.
Bu lisansın kapsamı dışındaki izinler http://bayanbilen.com/ adresinde mevcut olabilir.