Search

24 Temmuz 2013 Çarşamba

Günce 140 || Hani kabul ederseniz ben geldim :)

Bu sefer çok özür dileyerek geliyorum buraya, eteklerinin ucundan tutmuş suç işlemiş yaramaz bir kız çocuğu gibi. Çünkü biliyorum bu kaçıncı araya uzatışım böyle. Ama sanırım hayatın karmaşasına kaptırıveriyorum kendimi hemen, onun için aksatıyorum hep asıl yapmam gerekenleri.
Mesela şu spor yapma kendine çok çok iyi bakma konusu vardı ya ramazanı bahane ederek o işi de aksattım ben. Başkalarını bir kenara koyup kendimi düşünmeyi de aksattım. Ne kadar şımarık bir çocuğum hala ben, verdiğim bir kararı kendim uygulayamıyorum doğru düzgün daha. Ara ara buraya gelip kendimi motive etmem gerekiyor sanırım. Ya da gaza getirmek mi desek şuna ayıp olmazsa? :) 
Her neyse işte bugünlerde aklım hiç başımda değil, karnımdaki kelebekler bir ara kaçar gibi yaptılar ama sanırım biraz mola vermişler şimdi eskisinden daha hızlı uçuşuyorlar içerimde. Amaan nazar değmesin biz mutluyuz o kelebeklerle de. :)
 Sonraa.. Bugün eski yazılarıma dönüp dönüp okudum da ne kadar değişmiş, ne kadar başkalaşmışım ben öyle. Onun için karar verdim ileride geriye baktığımda nasıl hallerden geçmişim tek tek hatırlayabilmek için yazmaya hep devam edicem ben. Böyle uzun uzun yazıcam hep. Kusura bakmaz, çok da sıkılmazsanız benden hani? :) 
Nedense kendimi hiç uslanmayan yaramaz çocuklar gibi hissediyorum, sahi büyüdüm mü ki ben? Yok onu da bilmiyorum. Her neyse kafamı toplayıp yeni bir günden, belli bir konudaki yazımda görüşelim. :) O zamana kadar çok iyi bakın kendinize.. 
Kocaman sevgiler.. :))

-Bayanbilen-17 yorum:

 1. Bende yapıyorum o araları sık sık.Aslında aklım hep burda ama hayatımdakı hala toparlayamadıklarım yüzünden hep melankolik yazılar yazmamak adına susmayı tercih ediyorum.Sonra yok diyorum yazmalıyım geliyorum tekrar.Hadi yazmaya devam o zaman :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Evet bak o da var kendi melankolik yazılarımla sıkmak istemiyorum kimseyi, çünkü farkettim ki hep kötü olduum zaman yazmışım. :) Hoş yazmadan da iyi olamıyor ki insan. :) Öyle işte iyi günde de kötü günde de yazmaya devam edelim en iyisi :)

   Sil
 2. Herkesin bazen uzaklaşması gerekir bir şeylerden. Ama kelebeklerin daha da hızlıysa, bu uzaklaşma çok iyi gelmiş sana^^ Hoşgeldin^.^

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Sanırım biraz kendimi her şeyden soyutlayıp akışına bırakmak iyi geldi bana. :) Hoşbulduk! :))

   Sil
 3. Heeeeyy iyi olmana çok sevindim. Ve hep böyle kal ve evet hep yaz...
  :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim, hep yazıp hep okuyayım ben :))

   Sil
 4. büyümek sancılı olsada güzel şey güzelleşebiliyorsan..hoşgeldin..

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Güzelleşmek isterim büyüdükçe daha iyi olabilmek.. :)) hoşbulduk :)

   Sil
 5. Yanıtlar
  1. Özgee adın değişmiş :D ben de neden bulamadım diyorum hoşbuldukkk :))

   Sil
 6. Bosluktan blog modifiyesi yapiyorum burcum ya :)

  YanıtlayınSil

Öne Çıkan Yayın

Günce 172 || Adanalı Bey

Bu blog benim için tam da kişiliğimin oturduğu yıllarda ara sıra uğrayıp, çocukça bir üslupla ilk aşkımı anlattığım bir yerdi hep. Biri...

SİTE HARİTASI

Copyright

Copyright
Yazarlarımızın her hakkı saklıdır

Yazarlarımızın her hakkı saklıdır

Creative Commons Lisansı
Bayanbilen.. ♥ by BayanBilen.com is licensed under a Creative Commons Attribution-Gayriticari-NoDerivs 3.0 Unported License.
Linkteki çalışma baz alınarak yapılmıştır http://www.bayanbilen.com.
Bu lisansın kapsamı dışındaki izinler http://bayanbilen.com/ adresinde mevcut olabilir.