Search

3 Ağustos 2013 Cumartesi

Günce 143 || Ağzım kulaklarımda bugün.. :)

Selamm! :)
Aslında başlarken bugünün diğerlerinden hiçbir farkı yoktu geç uyan, duş al, kursa git, oradan dön.. Sonraaa günlerdir görüşemiyoruz iki dakika çıksana bi dışarı dedi, kaptım bisikleti çıktım bende. Geçenlerde bir tartışmıştık meğersem kocamann bir ayıcık almış gelmiş bana. Küçüklükten beri sevdiğim bir ayıcık var onu anlatırdım ona, o da ayıcığı kıskanırdı falan şimdi onun ayıcığıyla ilgilenebilirmişim istediğim kadar. Sanırım ben bugün hayatımda aldığım ve alabileceğim en güzel hediyeyi aldım, en anlamlısını. Görseniz öyle sevindim ki elim ayağıma karıştı kocaman ayıcığı eve nasıl getirdim nasıl taşıdım hiç bilmiyorum heyecandan. :)
Bir de dışarı aceleyle çıkarken beyaz dar paça pantolon üzerine de kot bir gömlek geçirivermiştim, bir gittim yanına o da beyaz pantolon gitmiş üzerine de aynı tonlarda kot bir gömlek. Denk getirmeye çalışsak böylesi olmazdı herhalde. Her neyse çok mutluyum ben çok tatlı bir ikili olduk biz ya, evet evet çok tatlı olduk. :) Bugün söz verdim kendime biz mutluyuz diye mutsuz olan insanları önemsemek, gelecek için evhamlanmak yok asıl olan bugün. :)
Öyle işte ya.. Ağzım tam anlamıyla kulaklarımda bugün.. :)
Kocaman sevgilerr ! :)

12 yorum:

 1. Sizin adınıza sevindim..Umarım hep böyle devam eder :)

  YanıtlayınSil
 2. Mutlulukların daim olsun güzel insan :)

  YanıtlayınSil
 3. Mutluluklar bulaşıcı sanırım, yazını okudum benimde yüzümde kocaman bir gülümseme belirdi...:)))

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Evett mutluluklar kesinlikle bulaşıcıı :)) O gülümseme yüzünden hiç eksik olmasın :))

   Sil

Öne Çıkan Yayın

Günce 172 || Adanalı Bey

Bu blog benim için tam da kişiliğimin oturduğu yıllarda ara sıra uğrayıp, çocukça bir üslupla ilk aşkımı anlattığım bir yerdi hep. Biri...

SİTE HARİTASI

Copyright

Copyright
Yazarlarımızın her hakkı saklıdır

Yazarlarımızın her hakkı saklıdır

Creative Commons Lisansı
Bayanbilen.. ♥ by BayanBilen.com is licensed under a Creative Commons Attribution-Gayriticari-NoDerivs 3.0 Unported License.
Linkteki çalışma baz alınarak yapılmıştır http://www.bayanbilen.com.
Bu lisansın kapsamı dışındaki izinler http://bayanbilen.com/ adresinde mevcut olabilir.