Search

16 Ekim 2013 Çarşamba

Günce 149 || Bayram coşkusu ve barış

Bugün bayramın 1. günüydü. Blog yazısını yazmak için maalesef, ancak şimdi vakit bulabildik.

Uzun bayram tatilinde bir kısmımız tatile gittik bir bölümümüz de yaşadığımız şehirlerde bayram coşkusunu yaşadık. Ben kendi adıma bulunduğum şehirde bayram coşkusunu yaşayanlardan biriyim. Bugün aile büyüklerini ziyaret ettim, bol bol şeker ve çikolata yedim, mezarlık ziyaretlerine katıldım vesaire.

Dedim ya yazmak için ancak vakit bulabildim ve koşa koşa sizlerin yanına geldim. Sağ olsunlar tüm Bayan Bilen ekibi de bayramımı kutladı. Zaten bu yazıyı hepimizi temsilen yazıyorum.

Aaaa unutmadan yazayım GrafikSaati ve Teori ve Pratik'ten Zeynep abla da hepimizi kutlayan bir mail attı. Okudum ve nedense bu mailden özellikle duygulandım. Kendisi bize dünyalar tatlısı bir bebekten Mehmet'ten kucak dolusu öpücükler yollamıştı, çok hoşuma gitti. Şimdi de ben kutlayayım. Zeynep ablanın, Tevfik abinin, desteklediğimiz sitelerden GrafikSaati site ekibinin, Selcen teyzenin, Belgin ablanın, Banu ablanın ve tüm Bayan Bilen GrafikSaati kadrosunun bayramını kutlarım.

Bayramın tüm ulusumuza ve dünya halklarına barış getirmesini dilerim. Hoş bayanlar zaten barışçıdır ama "ah şu erkekler" diyesim var. Sanki tüm kavgaların, savaşların başlangıcında hep erkekler var gibi hissediyorum ama bazen bayanların da erkeklerin dolduruşuna gelip barışçıl özlerinden uzaklaştıklarını gözlemliyorum.

Her neyse bunlar derin konular deyip konumuza döneyim.

Tüm Bayan Bilen okurları, dostları ve dost yayın organlarının okurları başta olmak üzere hepinize kucak dolusu sevgiler gönderip Bayan Bilen ekibi adına hepinizin bayramını kutluyorum.

Yazacağınız mesajlara yanıt vermekte gecikebilirim hatta yanıt veremeyebilirim. Çünkü bu sıralar özel günler hariç internete hemen hiç girmiyorum. Ancak tüm mesajlarınızı er ya da geç okuyorum.

Bu yazıyı ben sadece kendi adıma değil aynı zamanda Burcu, Buse ve tüm ekip arkadaşlarım adına yazdım.

 Bayan Bilen ekibi adına hepinizin bayramını tekrar kutlarım.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Öne Çıkan Yayın

Günce 172 || Adanalı Bey

Bu blog benim için tam da kişiliğimin oturduğu yıllarda ara sıra uğrayıp, çocukça bir üslupla ilk aşkımı anlattığım bir yerdi hep. Biri...

SİTE HARİTASI

Copyright

Copyright
Yazarlarımızın her hakkı saklıdır

Yazarlarımızın her hakkı saklıdır

Creative Commons Lisansı
Bayanbilen.. ♥ by BayanBilen.com is licensed under a Creative Commons Attribution-Gayriticari-NoDerivs 3.0 Unported License.
Linkteki çalışma baz alınarak yapılmıştır http://www.bayanbilen.com.
Bu lisansın kapsamı dışındaki izinler http://bayanbilen.com/ adresinde mevcut olabilir.